Witaj!
Zapisz się do Naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Poprawnie zapisano się do newslettera.

Coś poszło nie tak, błąd podczas zapisu do newslettera. Skontaktuj się z nami.

Już subskrybujesz nasz newsletter.

Zamów rozmowę

Trwa pobieranie dostępnych terminów konsultacji
Termin konsultacji został zarezerwowany! Potwierdzenie terminu otrzymasz na podany adres e-mail.

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

AKTUALIZACJE PROGRAMÓW PRACUJĄCYCH NA WSPÓLNEJ BAZIE - WAŻNE!

05-01-2022
Powrót

Szanowni Państwo!


W przypadku przeprowadzania aktualizacji programów pracujących na wspólnej bazie danych bardzo ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na wykonywanie aktualizacji PO KOLEI, zaczynając od serwera.


Należy rozpocząć aktualizację pierwszego programu (np.: Izyda) i poczekać, aż na ekranie pojawi się komunikat o zakończeniu aktualizacji:dopiero po Zakończeniu instalacji pierwszego programu można rozpoczynać instalację kolejnej aktualizacji (np.: programu Amazis).


Wykonywanie aktualizacji kilku programów (pracujących na wspólnej bazie) jednocześnie (np.: z różnych stanowisk komputerowych) jest kategorycznie zabronione.


Należy także zwrócić uwagę na fakt, iż aktualizacje bazy, podnoszące jej wersję do kolejnego numeru, trwają dłuższą chwilę, dlatego też nie należy przerywać procedury aktualizacji np.: poprzez wyłączenie komputera, gdy na ekranie widać poniższe okno:oraz nie należy zamykać okna "dosowego" (czarnego) podczas wykonywania przez program skryptów aktualizacyjnych:


Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach funkcjonalnych, statystycznych i marketingowych. Korzystając dalej z serwisu akceptujesz pliki cookies oraz Politykę Prywaności. Dowiedz się więcej