Witaj!
Zapisz się do Naszego newslettera, aby być na bieżąco.

Poprawnie zapisano się do newslettera.

Coś poszło nie tak, błąd podczas zapisu do newslettera. Skontaktuj się z nami.

Już subskrybujesz nasz newsletter.

Zamów rozmowę

Trwa pobieranie dostępnych terminów konsultacji
Termin konsultacji został zarezerwowany! Potwierdzenie terminu otrzymasz na podany adres e-mail.

Producent i dostawca nowoczesnych systemów informatycznych
dla jednostek budżetowych.

AMAZIS - ZMIANA TERMINU PRZESYŁANIA ZBIORÓW CENTRALNYCH

21-06-2022
Powrót

Szanowni Państwo,


uprzejmie informujmy, iż w związku z decyzją MRIPS o wprowadzeniu zmian w strukturze Zbiorów Centralnych generowanych dla obszaru SR (Amazis) i koniecznością dostosowania aplikacji dziedzinowych i aplikacji CAS, wczytywanie zbiorów centralnych do CAS za II kwartał 2022r ZOSTAJE PRZESUNIĘTE NA OKRES OD 16 LIPCA 2022 DO 31 LIPCA 2022. Ministerstwo zapowiedziało także, iż pismo ze stosownym komunikatem zostanie przesłane do wszystkich Jednostek. W związku z powyższym, nie będzie możliwości wczytania do CAS zbioru centralnego w starej strukturze (naliczonego na wersji wcześniejszej niż 4.37) oraz wczytania nowej wersji zbioru centralnego przed 16 lipca 2022r.


W związku z faktem, iż od II kwartału 2022 Ministerstwo wprowadza także zmiany do sprawozdania kwartalnego z obszaru SR (dodane będą osobne działy dla świadczeń wypłacanych obywatelom Ukrainy) planujemy przekazać Państwu aktualizację programu Amazis - świadczenia rodzinne do wersji 4.37 w dniu 29 czerwca 2022r.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) w celach funkcjonalnych, statystycznych i marketingowych. Korzystając dalej z serwisu akceptujesz pliki cookies oraz Politykę Prywaności. Dowiedz się więcej